Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Půjčky od bankovní společnosti

admin 0

Příbuzní jsou někdy velice zajímavá sorta lidí. Když jste neúspěšný, můžete si za to sám. Když máte úspěch, mohou za to všichni ostatní. Jenom Vy jste měl velké štěstí. A že nezasloužené je přece jasné. Přes tyto vztahy se občas stane, že příbuzným půjčíte.

Takovou naivitou a nějakým pocitem, že nechcete pokoušet štěstí, se snažíte kompenzovat svůj úspěch. Jakmile se to rozkřikne, najde se spousta lidí, kteří tvrdí, že Vám vždy úspěch přáli a věděli, že to někam dotáhnete. Když jim půjčíte, budou Vás obdivovat celý život. Ale jenom do doby, než se dostanete do problémů. Potom Vám pomůže pouze Česká spořitelna.

Sjednat si úvěr u České spořitelny může každý, kdo není v registru. Tam se nesmíte dostat, jinak je částka až 600.000 Kč ztracená. Protože problémy mohou být jen přechodného rázu a z příbuzných Vám nikdo nepomůže, ani peníze nevrátí, musíte si opět pomoci sám.

U České spořitelny Vám postačuje prokázání příjmu. Předložit můžete svoje daňové přiznání a doklad o zaplacení daní. Ostatní doklady jsou formalita. Občanský průkaz určitě máte a běžný účet také. Nyní se k Vám nikdo z příbuzných nebude znát, ale až si pomůžete půjčkou České spořitelny, možná se zase někdo přihlásí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *